strona główna > dizajn > ABOUT DESIGN. Targi Wzornictwa w Gdańsku.ABOUT DESIGN. Targi Wzornictwa w Gdańsku.

about design w Gdańsku

W dniach 25 – 27 marca 2011 roku odbędą się w Gdańsku po raz pierwszy Targi Wyposażenia Wnętrz, Wzornictwa i Sztuki Użytkowej ABOUT DESIGN. Organizatorem imprezy są Międzynarodowe Targi Gdańskie SA.
Misją tego nowego przedsięwzięcia jest wykreowanie cyklicznego wydarzenia, prezentującego w szerokim zakresie designerskie rozwiązania w aranżacji wnętrz i przestrzeni mieszkalnych oraz promującego nowoczesne wzornictwo, sztukę i grafikę użytkową.
Targi ABOUT DESIGN powstają z myślą o najbardziej wymagających odbiorcach. Rozwój rynku nieruchomości i lokali użytkowych, coraz większa rywalizacja w biznesie oraz coraz bardziej wyszukane potrzeby indywidualnych klientów sprawiają, że popyt na oryginalne wzornictwo i sztukę użytkową  „exclusive” rośnie coraz szybciej.
ABOUT DESIGN to oferta skierowana do projektantów dizajnerów, architektów, producentów, handlowców, kupców, rzemieślników, deweloperów, inwestorów, a także klientów indywidualnych. Wśród wystawców znajdą się firmy oferujące klasyczne i nowoczesne produkty, artykuły dekoracyjne, elementy związane z aranżacją wnętrz, meble mieszkaniowe, meble do biura i  ogrodu, meble i akcesoria hotelowe, artykuły wykończeniowe.
ABOUT DESIGN to impreza dla zainteresowanych najnowszymi trendami, innowacjami w świecie mebli i dekoracją wnętrz.
ABOUT DESIGN jest także platformą wymiany kontaktów i doświadczeń pomiędzy projektantami a producentami, architektami i inwestorami, projektantami a deweloperami.
Wydarzenia towarzyszące Targom:
edu & DESIGN – porady, wystawy, prezentacje, warsztaty, seminaria,
trend & DESIGN – najnowsze trendy w projektowaniu
recycling & DESIGN – moda ekologiczna
business & DESIGN –  Jak kryzys finansowy wpłynął na wzornictwo i sztukę użytkową?
folk & DESIGN – inspiracje  tożsamością kulturową i etniczną
loft DESIGN – projektowania loftów

Więcej informacji: www.aboutdesign.com.pl

Podziel się: Te ikony są linkami do stron typu social media, gdzie możesz podzielić się nowo odkrytą stroną.
  • email
  • Facebook
  • TwitThis
  • Wykop

Tagi: , ,

Zostaw komentarz

Zaloguj się, by móc komentować.