strona główna > dla dzieciHocki Klocki

tekturowe klocki

HOCKI to tekturowe klocki konstrukcyjne do zabawy w domu i plenerze. Duży rozmiar elementów i łatwy sposób łączenia za pomocą uszek umożliwiają konstruowanie budowli w wielkiej skali. 4 podstawowe moduły klocków pozwalają na budowanie niezliczonej ilości układów. Hocki pobudzają wyobraźnię, uczą współpracy, sprzyjają integracji, zapewniają dzieciom długie godziny kreatywnej zabawy. Wykonane z ekologicznej szarej tektury zachęcają do kreacji: rysowania po nich, wycinania, indywidualizowania. Klocki dostępne są w 3 zestawach: ZAMKI, DOMKI, KOSMOS. Produkt 100% polski i 100% ekologiczny. Do kupienia na sklep.odrzeczy.com.pl Profil Facebookowy Hcoków . Więcej projektów Grupy Projektowej odRzeczy na odrzeczy.com.pl. Zobacz więcej »

dizajn dla milusińskich

Drewniany Leżaczek

Z myślą o potrzebach najmłodszych podczas chłodniejszej części roku, w Bavi.pl przygotowana została specjalna kategoria produktów jesienny RELAX. Pod tą nazwą kryją się przedmioty, które pozwolą naszym pociechom dobrze i wygodnie wypocząć, zapewnią ciepło oraz duuużo radości. Zobacz więcej »

BOBOM

bobom
BOBOMY to stwory bliskie naszym sercom. BOBOM.pl to projekt wprowadzenia ich w świat, oswojenia i zadomowienia w pokoikach Waszych pociech. BOBOMy są ciepłymi zwierzakami wprowadzającymi do wnętrza kolor, słońce i radość, rozwijają w nas i naszych Bąblach optymizm, kreatywność, uczą otwartości i innego spojrzenia na świat. BOBOMY nie udają, są szczere i prawdziwe. Ich siłą jest naturalność i energia żywego koloru. Projekt bobom.pl tworzą wspólnie: Monika + Adam Świerżewscy. Projektanci po Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Projektowanie naklejek do pokoi dziecięcych jest wynikiem aktywnego działania w branży wnętrzarskiej monu.pl i graficznej swierszcze.com oraz obserwacji rynku i materiałów dostępnych dla osób poszukujących ciekawych rozwiązań dla dzieci. Zobacz więcej »

Z córką na zakupy

torba na zakupyGenialna torba na wspólne zakupy z dzieckiem.  Rodzice maluchów dobrze wiedzą, że dzieci czasem nie mają ochoty trzymać nas za rękę  a wręcz chciały by nam pomóc. Teraz mogą to zrobić łapiąc za swój własny, specjalny różowy uchwyt :-) Doskonały pomysł.  A co na to mamy? Zobacz więcej »