strona główna > dizajn > lampy „hydrauliczne” KOZOlampy „hydrauliczne” KOZO

lampka na stolik

Lampy KOZO są ręcznie wykonywane od 2008 roku przez Davida i Anat Shefa – izraelskich designerów. To dobrze znane produkty sprzedawane Klientom na całym świecie. Są wytwarzane z ocynkowanych rur i części z żelaza w większości takich, które już raz zostały wykorzystane i stały się odpadami. Lampy Kozo to nie tylko produkty oświetleniowe, ale lampy, które posiadają swój styl i są niepowtarzalne. Połączenie możliwości oferowania produktów o wysokim standardzie bez rezygnacji z prostoty projektowania jest częścią magii lamp Kozo. Głównym innowacyjnym i unikalnym elementem w lampach Kozo jest włącznik światła taki jaki spotykamy w kranach, którym włączamy i wyłączamy lampę.
Produkcja lamp KOZO jest  wkładem w ochronę środowiska. Wizją i polityką firmy jest tworzenie produktów dających radość, będących użytecznymi i służących środowisku, powstrzymanie się od podejść komercyjnych. Każda lampa wykonana jest z komponentów o wysokim standardzie. Okablowanie jest odporne na ciepło i odpowiednio izolowane. Surowce do ich wykonania są zdobywane bezpośrednio ze starych odpadów  przemysłowych, a lampy są wykonane zgodnie ze zharmonizowanymi normami Unii Europejskiej – CE.
Poza standardowymi lampami Kozo w ofercie znajduje się także możliwość wykonania projektów dopasowanych do konkretnych potrzeb przedstawianych przez projektantów wnętrz i architektów.

lampka

dizajnerska lampa

lampka nocna

lampka KOZO

KOZO

lampa stojąca

lampka ścienna

lampa industrialna

dizajnerska lampa ścienna

dizajnerska lampka ścienna

dizajnerska lampka na biurko

dizjanerska lampka KOZO

lampeczka

lampka  biurowa

 

lampka biurkowa

dizajnerska lampka biurkowa

lampka barowa

zabawna lampka

lampka nocna

dizajnerska lampka nocna

zabawna lampka biurkowa

lampka nocna KOZO

industrialna lampka biurkowa

dizajnerkie lampy wiszące

lampy barowe

Podziel się: Te ikony są linkami do stron typu social media, gdzie możesz podzielić się nowo odkrytą stroną.
  • email
  • Facebook
  • TwitThis
  • Wykop

Tagi: ,

Zostaw komentarz

Zaloguj się, by móc komentować.