strona główna > dizajn > Półka na rowerPółka na rower

półka na rower

Wielu młodych ludzi mieszka w małych mieszkaniach, kawalerkach gdzie trudno dobrze zagospodarować przestrzeń. Często rower stoi oparty w przejściu utrudniając  swobodne poruszanie się. Rozwiązaniem jest wykonana z  litego drewna (w tym przypadku, orzech) i zawieszona  na kwadratowym pręcie z litej stali półka. Możesz powiesić na niej rower i postawić coś jeszcze, książki, kwiaty etc.miejsce na rower

rower na półce

mocowanie na rower

więcej informacji na stronie projektanta

Podziel się: Te ikony są linkami do stron typu social media, gdzie możesz podzielić się nowo odkrytą stroną.
 • email
 • Facebook
 • TwitThis
 • Wykop

Tagi: , ,

Komentarze (9) do “Półka na rower”

 1. Proszę was – pomysł z sufitu

 2. nie z sufitu tylko ze ściany ;-)

 3. Szkoda, że tylko pod „ostre koło” ;-)

 4. gówniany pomysł. w ogóle nieuniwersalny, nieprzemyślany. tylko na rowery z ramą „męską”. a co z damkami? holederkami i innymi rodzajami rowerów? jestem na nie.

 5. A błoto w pokoju :P co za debilny pomysł :]

 6. Kochani Malkontenci.
  1. „Błoto w pokoju” – wielu ludzi musi tak czy śmak przechowywać rower w pokoju, bo wyobraźcie sobie, nie ma możliwości gdzieś indziej. A żeby ścianę chronić – zawsze można machnąć farbą, z której łatwo się ściera brud.
  2. Przekreślacie cały pomysł, bo nie pasuje do wszystkiego? To słabe. To trochę tak, jakby negować przydatność szuflady, bo i tak nie wszystko się wniej zmieści.
  Pomysł jest spoko, nawet jeśli tylko dla posiadaczy szosówek itp. Jeśli chwyci, to z pewnością znajdą się i inne wersje. Dobrze, że chociaż na taki gadżet ktoś wpadł :)

 7. Dobra, ale ten rower akurat nie ma żadnych linek wzdłuż ramy.

 8. A gdzie można kupic taką półkę ?

 9. nie znalazłem żadnego sklepu z tą półką ale można kupić bezpośrednio u projektanta http://knifeandsaw.wordpress.com/bike-shelf/ ale to USA… http://theknifeandsaw.com/KSOptions.php?PC=2&II=2

Zostaw komentarz

Zaloguj się, by móc komentować.