strona główna > videoVinyl Cube

Prosty i uniwersalny obiekt dizajnu.  Pozwala artystom na wyrażenie swoich emocji ;-) Każdy może stworzyć swój własny „Vinyl Cube”. Sześcian emituje światło w różnych kolorach i jest zasilany przez wbudowane ładowane ogniwa. Ten konkretnyVinyl Cube zamieszczony w filmie został stworzony przez artystę Chairman Ting Zobacz więcej »

9 godzin

„9 Hours”  to futurystyczny kapsułowy hotel. O ile nam europejczykom zrozumienie tej koncepcji może przyjść z trudnością o tyle ten minimalistyczny design robi wrażenie (przynajmniej na mnie ;-).  Hotel jest zarządzany przez Tokyo-based Cubic Inc a zaprojektowany został we współpracy z projektantem Fumie Shibata z Design Studio S . Zobacz więcej »

Geniusz dizajnu Charles + Ray Eames

Legendarny duet dizajnu Charles i Ray Eames zajmowali się tworzeniem filmów, domów, książek oraz nowoczesnych mebli.  Eames Demetrios – ich wnuk –   w poniższym video prezentuje  filmy i rzadko spotykane archiwalne materiały filmowe, w tętniącym  życiem hołdzie miłości do procesu twórczego.

design_genius_of_charles_and_ray_eames;year=2007;theme=the_rise_of_collaboration;theme=what_makes_us_happy;theme=the_creative_spark;event=TED2007;&preAdTag=tconf.ted/embed;tile=1;sz=512×288;” />