strona główna > wydarzeniadla osób zainteresowanych studiami na Wydziale Wzornictwa w Warszawie

SPOTKANIE INFORMACYJNE DLA KANDYDATÓW NA PIERWSZY ROK STUDIÓW LICENCJACKICH 2013/2014
oraz osób zainteresowanych studiami na Wydziale Wzornictwa w Warszawie (SPECJALNOŚĆ PROJEKTOWANIE PRODUKTU I KOMUNIKACJI WIZUALNEJ PROJEKTOWANIE UBIORU) odbędzie się w czwartek, 6 grudnia 2012 r. o godzinie 17.00, w budynku ASP przy ul. Myśliwieckiej 8,w sali 0.3 na parterze. Poprowadzą je: PRODZIEKAN, prof. Wojciech Małolepszy, prof. Wojciech Wybieralski oraz Janusz Noniewicz, Kierownik Katedry Mody. Kandydaci będą mogli uzyskać informacje o studiach na Wydziale Wzornictwa, o kursie przygotowawczym oraz o bezpłatnych konsultacjach.

więcen na http://wzornictwo.asp.waw.pl/index.php?page=wydarzenia

Konkurs Young Design

Instytut Wzornictwa Przemysłowego zaprasza na 5. edycję konkursu Young Design dla młodych, przedsiębiorczych projektantów wzornictwa przemysłowego!
Główną nagrodą w konkursie jest stypendium im. prof. Wandy Telakowskiej w wysokości 20 000 złotych Zobacz więcej »

ABOUT DESIGN. Targi Wzornictwa w Gdańsku.

about design w Gdańsku

W dniach 25 – 27 marca 2011 roku odbędą się w Gdańsku po raz pierwszy Targi Wyposażenia Wnętrz, Wzornictwa i Sztuki Użytkowej ABOUT DESIGN. Organizatorem imprezy są Międzynarodowe Targi Gdańskie SA.
Misją tego nowego przedsięwzięcia jest wykreowanie cyklicznego wydarzenia, prezentującego w szerokim zakresie designerskie rozwiązania w aranżacji wnętrz i przestrzeni mieszkalnych oraz promującego nowoczesne wzornictwo, sztukę i grafikę użytkową.
Targi ABOUT DESIGN powstają z myślą o najbardziej wymagających odbiorcach. Rozwój rynku nieruchomości i lokali użytkowych, coraz większa rywalizacja w biznesie oraz coraz bardziej wyszukane potrzeby indywidualnych klientów sprawiają, że popyt na oryginalne wzornictwo i sztukę użytkową  „exclusive” rośnie coraz szybciej.
ABOUT DESIGN to oferta skierowana do projektantów dizajnerów, architektów, producentów, handlowców, kupców, rzemieślników, deweloperów, inwestorów, a także klientów indywidualnych. Wśród wystawców znajdą się firmy oferujące klasyczne i nowoczesne produkty, artykuły dekoracyjne, elementy związane z aranżacją wnętrz, meble mieszkaniowe, meble do biura i  ogrodu, meble i akcesoria hotelowe, artykuły wykończeniowe.
ABOUT DESIGN to impreza dla zainteresowanych najnowszymi trendami, innowacjami w świecie mebli i dekoracją wnętrz.
ABOUT DESIGN jest także platformą wymiany kontaktów i doświadczeń pomiędzy projektantami a producentami, architektami i inwestorami, projektantami a deweloperami.
Wydarzenia towarzyszące Targom:
edu & DESIGN – porady, wystawy, prezentacje, warsztaty, seminaria,
trend & DESIGN – najnowsze trendy w projektowaniu
recycling & DESIGN – moda ekologiczna
business & DESIGN –  Jak kryzys finansowy wpłynął na wzornictwo i sztukę użytkową?
folk & DESIGN – inspiracje  tożsamością kulturową i etniczną
loft DESIGN – projektowania loftów

Więcej informacji: www.aboutdesign.com.pl

The best of the best of the best

Nadszedł czas podsumowań i rankingów więc i my postanowiliśmy podsumować ostatni rok naszego bloga. Przedstawiamy ranking najpopularniejszych postów pod względem największej liczby odsłon, choć ten czynnik jak każdy inny  jest dość subiektywny…

1. Lampa z recyklingu pralkilampa z recyklingu

2. Włoski regał na książkiregał

3.  Pomysł na świąteczny prezent

4.  Szwajcarskie kominkikominek

5.  Betonowy ekspres do kawyekspres do kawy

6.  Niewywrotna szczoteczka do zębówszczoteczka do zębów

7.  Ciekawy koncept kasków motocyklowychkask jak bila bilardowa

8. Lniany obrus obrus

9.  Holenderskie roweryrower czarna damka

10.  Tabanda – próbka możliwościlampka nocna

specjalność projektowanie produktu i komunikacji wizualnej oraz projektowanie ubioru

Spotkanie informacyjne dla kandydatów na pierwszy rok studiów licencjackich 2011/2012 oraz osób zainteresowanych studiami na WW w Warszawie (specjalność projektowanie produktu i komunikacji wizualnej oraz projektowanie ubioru), odbędzie się w czwartek, 2 grudnia 2010 r. o godzinie 17.00, w budynku ASP przy ul. Myśliwieckiej 8, w sali 0.3 na parterze. Zobacz więcej »

Festiwal Łódź Design 2010

łódź design logo

Czwarta edycja Międzynarodowego Festiwalu Designu w Łodzi potrwa od 14 do 30 października 2010 roku. Tematem przewodnim jest AMAZING LIFE – niezwykłe życie. Do współpracy przy projekcie zostali zaproszeni Agnieszka Jacobson-Cielecka z wystawą Crumple Zone oraz Oskar Zięta prezentujący Underpressure. Obie wystawy prezentują różne procesy projektowania, inspiracje, nietypowe materiały oraz sposoby w jakich artyści poszukują i gromadzą pomysły.

Zobacz więcej »

Rooted Design for Routed Living

Nowa wizja dzajnu na wystawie „Rooted Design for Routed Living. Alternatywne strategie projektowania”, którą od 1 października będzie można oglądać w Laboratorium Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie. Zobacz więcej »